Kryesore

Gjykata lehtëson pozitën e kryebashkiakut Frrokaj, i hiqet dhe ‘arresti në shtëpi”

Gjykata e Lezhës lehtëson masën e sigurisë për kryetarin e bashkisë Fran Frrokaj.


Me vendimin e sotëm, Fran Frrokaj do të hetohet në masën e sigurisë detyrim me paraqitje.

Deri dje ai ishte nën masën e sigurisë arrest shtëpie.

Frrokaj akuzohet  për shpërdorim detyre në lidhje me tjetërsimin e pronave në zonën Rana e hedhun në Shëngjin.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas