Kryesore

Gjykata e Kukësit liron 3 kuksianët që protestuan në Rrugën e Kombit

Gjykata e Kukësit ka liruar nga burgu 3 kuksianët që protestuan kundër tarifës në Rrugën e Kombit.


Janë lënë të lirë Xhevahir Gashi, 39-vjeçari Elton Cengu dhe Vasil Laçi 31 vjeç.

Ndërkohë 35-vjeçari, Florin Onuzi, është liruar pak javë më parë për arsye shëndetësore.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas