Kryesore

Gjykata e Kukësit liron 3 kuksianët që protestuan në Rrugën e Kombit


               Publikuar në : 16:15 - 19/06/18 |
mapo.al

Gjykata e Kukësit ka liruar nga burgu 3 kuksianët që protestuan kundër tarifës në Rrugën e Kombit.


Janë lënë të lirë Xhevahir Gashi, 39-vjeçari Elton Cengu dhe Vasil Laçi 31 vjeç.

Ndërkohë 35-vjeçari, Florin Onuzi, është liruar pak javë më parë për arsye shëndetësore.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas