ShowBiz

Wow! Gjoksi shumë i madh, bikinit shumë të vogla, Zaimina ‘përvëlon’ Instagramin…

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është duke shijuar pushime përrallore.


Prej ditësh ajo ka ndarë me publikun e saj foto dhe video që tregojnë ajo dhe familja e saj e re po e shijojnë në maksimum këtë eksperiencë.

Këto janë pushimet e para që çifti i njohur i jeton me vogëlushen e tyre Khloe, e cila ka ardhur në jetë para disa muajsh.

Këngëtarja e njohur në imazhet e postuara shihet e veshur me bikini të zeza, të cilat e bëjnë të duket tejet joshëse.

Linjat e saj trupore pas lindjes janë komentuar shumë dhe nëse dikush nuk do ta dinte, se ka pak muaj që e ka lindur vajzën, nuk do t’i besonte syve se sa seksi duket ajo dhe trupi nuk i ka ndryshuar aspak.

Gjoksi i këngëtares seksi sa nuk po shpërthen madje i ka vënë fansat në dyshime nëse bikinit i ka të vogla dhe nuk po ia nzënë dot gjoksin

Bie në sy është pamja e Zaiminës që është gjithnjë e në përmirësim. Ajo vazhdon të dominojë vajzat e show-bizit për pamjen e saj tmerrësisht seksi.

ImageImageImage

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas