ShowBiz

Gjoksi shpërthyes i del nga bikini


               Publikuar në : 18:06 - 16/04/18 |
mapo.al

Ajo ka qenë pjesë e shouve televiziv si Ex On The Beach dhe Celebrity Big Brother, ku ka pasur shumë punë.


Dhe tani Jess Impiazzi po bën një pushim të merituar në Marbella të Spanjës, ku ajo është fotografuar në një pishinë, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini të zi, ajo dukej mjaft seksi, derisa mundohej t’i ‘mblidhte’ asetet trupore në bikinin e vogël që mezi ia mbante gjoksin.

<
>
I'm a celebrity Get Me out of here 2011 Sanctuary Cove Hyatt Regency JESSICA-JANE CLEMENT
nintchdbpict000270389108 ITV TV
I'm a celebrity Get Me out of here 2011 auto_q31523359168 auto_q21523359166


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas