KMR

Gjinekologët tregojnë gjërat e çuditshme që kanë gjetur në va*inën e femrave


               Publikuar në : 21:14 - 25/05/18 |
mapo.al

Ky vit ka qenë plot surpriza dhe me plot ngjarje. Edhe për vitin 2017, Daily Mail publikon disa statistika te mbështetura mbi rrëfimet e gjinekologëve. Ata kanë bërë një listë me objekte të ndryshme dhe mjaft të çuditshme për vendin ku ndodhen, në vaginën e femrave. Do të habiteni vërtet se për cilat objekte bëhet fjalë.


1 – Sapun aromatik

2 – Deodorant

3 – Kapak shisheje alumini

4 – Unazë penisi

5 – Top silikoni

6 – Dritë biçiklete

7 – Kufje

8 – Peshqirë

9 – Para dhe telefon

10 – Qiri

11 – Lëpirëse


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas