ShowBiz

Gjiko romantik, puth Elitën në skenë

Këngëtari Gjiko dhe prezantuesja Elita Rudi tash e sa kohë e kanë bërë publike lidhjen e tyre.


Por, Gjiko si duket ka vendosur të shkojë një nivel tjetër.

Ai gjatë një koncerti, ku promovohet mixtape e tij, e ka puthur Elitën para publikut.

“Jam shumë krenare për ty dhe të dua”, ka shkruar Elita në Instagram.

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas