Kryesore, Rusi 2018, Sport

Gjesti prekës i Ronaldos bën xhiron e botës

Një tifoz i vogël i Cristiano Ronaldos shpërtheu në lot pasi mendoi se kishte humbur mundësinë e jetës së tij për të takuar yllin e futbollit.

Por në minutën e fundit gjithçka ka ndryshuar për të.Sulmuesi i Portugalisë ishte brenda në autobus për t’u larguar kur vuri re djalin. Ai arriti që të shmangte punonjësit e sigurisë dhe doli jashtë për ta takuar.

Fituesi 5 herë i Topit të Artë u sh2aq në derë dhe përqafoi tifozin e vogël që mbante veshur fanellën me numrin e idhullit të tij, 7.

Ronaldo më pas fshiu lotët dhe faqet e tij dhe pozuan bashkë.

I qetë dhe pa nxitim për t’u kthyer në autobus, futbollisti i bëri një autograf në fanellën e Portugalisë me numrin 7 duke bërë të lumtur djaloshin.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas