Sport

Gjermanët e hoqën stresin pas Meksikës… duke parë porno


               Publikuar në : 19:13 - 22/06/18 |
mapo.al

Fansat gjermanë u ndien më të frustruar se kurrë pas humbjes që Gjermania pësoi ndaj Meksikës në takimin e parë të botërorit. Aq të mërzitur ishin ata sa për të ardhur në humor panë porno në internet.


Kompania më e madhe e videove porno online tregoi me shifra se trafiku në sajtet e saj u rrit mjaft gjatë dhe pas ndeshjes në Moskë. Amateurcommunity.de ka 9 milionë klientë.

Firma që publikon video me përmbajtje për të rritur publikoi nj grafik që tregonte se përdoruesit e saj u rritën me 38% menjëherë pasi arbitri fishkëlleu për ta mbyllur takimin.

Me mijëra fansa të palumtur, me përfundimin e pjesës së parë u futën në këto faqe porno dhe trafiku u rrit me 24%. Menaxhuesit e faqeve thanë se numri i përdoruesve ishte i jashtëzakonshëm nëse ata i referohen të dielave “normale”.

Tashmë është zbuluar ilaçi për fansat e Gjermanisë në rast dështimi të kombëtares. “Pamcerat” kanë takimin e dytë ditën e nesërme kundër Suedisë. Ndërsa i gjithë vendi shpreson për fitore, duket se të vetmit që urojnë në një tjerr dështim janë faqet porno./EDS/


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas