Aktualitet

Gjendet i vdekur një shqiptar në Itali, policia: Dyshohet se është vrarë


               Publikuar në : 10:18 - 22/06/18 |
mapo.al

Gjendet i vdekur një shqiptar në shtëpinë e tij në Romë të Italisë.


Banesa e tij ndodhet në rrugën ‘Tota’ në Valmontone dhe sipas të dhënave të para nga mediat italiane bëhet fjalë për një person të seksit mashkull, 33 vjeç.

Identiteti i tij ende nuk është zbuluar.

Mësohet se shqiptari është vrarë duke u mbytur, pasi policia ka zbuluar shenja të shumta në qafën e tij.

Fqinjët kanë treguar se e shihnin rrallë.

Shqiptari punonte si shofer i një autransportatori dhe ishte shpesh në udhëtim.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas