ShowBiz

Gigi dhe Bella Hadid, motrat që “pushtuan” Nju Jorkun… me të brendshme

Një pasarelë nuk vlen fare nëse aty nuk parakalon Gigi dhe Bella Hadid.

Motrat e famshme ishin zgjedhur nga Rihanna për ekspozimin e linjës së të brendshmeve seksi “Savage x Fenty”, për të mbyllur Javën e Modës në Nju Jork.23-vjeçarja dhe 21-vjeçarja mahnitën me një shumëllojshmëri të brendshmesh. Shijoni fotot më poshtë…

<
>
gigi1 gigi2 gigi3 gigi4 gigi5 gigi6 gigi7 gigi8 gigi9 gigi10 gigi11 gigi12 gigi13 gigi14 gigi15 gigi16 gigi17 gigi18 gigi-bella
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas