ShowBiz

Gigi dhe Bella Hadid, motrat që “pushtuan” Nju Jorkun… me të brendshme


               Publikuar në : 18:00 - 13/09/18 |
mapo.al

Një pasarelë nuk vlen fare nëse aty nuk parakalon Gigi dhe Bella Hadid.


Motrat e famshme ishin zgjedhur nga Rihanna për ekspozimin e linjës së të brendshmeve seksi “Savage x Fenty”, për të mbyllur Javën e Modës në Nju Jork.

23-vjeçarja dhe 21-vjeçarja mahnitën me një shumëllojshmëri të brendshmesh. Shijoni fotot më poshtë…

<
>
gigi1 gigi2 gigi3 gigi4 gigi5 gigi6 gigi7 gigi8 gigi9 gigi10 gigi11 gigi12 gigi13 gigi14 gigi15 gigi16 gigi17 gigi18 gigi-bella


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas