ShowBiz

Geta Beqa, u’a çelë sytë me ‘sabah’


               Publikuar në : 13:24 - 15/04/18 |
mapo.al

Tejet aktive në rrjete sociale, ku publikon fotografi e video të ndryshme gjatë ushtrimeve në palestër, pasi pjesën më të madhe të kohës e kalon aty.


Në çdo paraqitje të saj ajo shpeshherë ekspozon dhe më shumë se që duhet nga trupi i saj.

 

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi e veshur e tëra me të kuqe, Geta ka nxjerrë në pah të pasmet e formësuara.

 


Etiketa: , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas