ShowBiz

Geta Beqa, u’a çelë sytë me ‘sabah’

Tejet aktive në rrjete sociale, ku publikon fotografi e video të ndryshme gjatë ushtrimeve në palestër, pasi pjesën më të madhe të kohës e kalon aty.


Në çdo paraqitje të saj ajo shpeshherë ekspozon dhe më shumë se që duhet nga trupi i saj.

 

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi e veshur e tëra me të kuqe, Geta ka nxjerrë në pah të pasmet e formësuara.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas