Sport

Georgina s’ka shumë nevojë për Ronaldon, ajo i’a del edhe vetë të…

Ish-modelja argjentinase, Georgina Rodrigez, duket se po ia del shumë mirë edhe pa ndihmën e yllit portugez, Cristiano Ronaldo.

Ajo është një financiere në jetën e saj dhe shpenzimet për të blerë rrobat e saj i përballon pa ndihmën e Ronaldos.Asaj i pëlqen të jetë e pavarur, edhe pse ka në krah një nga lojtarët më të mirë të planetit dhe nga sportistët më të pasur.

Georgina tani ka tërhequr vëmendjen edhe në Itali, pas kalimit të Ronaldos te Juventusi.

Image

Image

Image

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas