ShowBiz

Georgina Rodriguez preferon vetëm firma të njohura për t’u veshur…

Georgina Rodriguez pëlqen vetëm markat dhe brendet më famë ndërkombëtare, pasi është shumë e dashuruar pas modës së fundit.


Partnerja e yllit të Juventus, Cristiano Ronaldo, asnjëherë nuk humbet shansin për të treguar veshjet prestigjioze.

Mënjeherë pas zhvendosjes në Itali, modelja me parternin e saj CR7 janë fotografuar duke bërë shopping në dyqanet më të shtrenjta në Milano.

Versace, Prada, Valentino janë disa prej markave të saj të preferuara.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas