ShowBiz

Genta e Big Brother gjen tufa me 500 euro poshtë krevatit, kësaj i thonë të kesh fatin e…


               Publikuar në : 17:56 - 30/08/18 |
mapo.al

Edhe pse shumë vite kanë kaluar nga përfundimi i eksperiencës së saj në Big Brother, Genta Gjalpi mbetet një prej atyre personazheve që nuk harrohen lehtë dhe ende mbushin titujt e mediave rozë.


Tashmë jemi mësuar të shohim në Instagramin e saj, foto mjaft provokuese ku ekspozon format e saj me bikini, por postimi më i fundit i ka habitur të gjithë.

Në foton që ajo ka ndarë me ndjekësit e saj duket një tufë e vjetër me euro, të cilën sipas saj e kishte gjetur kur po shkundte shtëpinë.

“Çfarë gjeta poshtë krevatit duke shkundur shtëpinë”- ka shkruar Genta.

ImageImage


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas