Kryesore

Gazetarja e njohur shqiptare ‘e djeg’ me afrikanët, shihni çfarë bën


               Publikuar në : 20:11 - 11/09/18 |
mapo.al

Gazetarja e njohur Alma Çupi, ajo e cila i ka rënë kryq e tërthor Shqipërisë duke sjellë histori nga më të larmishmet, ndodhet në Afrikë.


Prej andej këtë herë, Çupi do sjellë për Klan emisionin “Check in”.

“Mauritius. Ne plazhin e qejfit”, shkruan Alma ndërsa shpërndan videon ku kërcen fiks për qejf me disa afrikanë, raporton Newsbomb.

E lirshme dhe origjinale, ashtu siç ajo është në jetën reale.

 

View this post on Instagram

 

Mauritius. Ne plazhin e qejfit @checkin.tvklan

A post shared by Alma Cupi (@almacupi_histori_shqiptare) onKOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas