Kryesore, Media

Gazetarja e njohur shqiptare ‘e djeg’ me afrikanët, shihni çfarë bën

Gazetarja e njohur Alma Çupi, ajo e cila i ka rënë kryq e tërthor Shqipërisë duke sjellë histori nga më të larmishmet, ndodhet në Afrikë.

Prej andej këtë herë, Çupi do sjellë për Klan emisionin “Check in”.“Mauritius. Ne plazhin e qejfit”, shkruan Alma ndërsa shpërndan videon ku kërcen fiks për qejf me disa afrikanë, raporton Newsbomb.

E lirshme dhe origjinale, ashtu siç ajo është në jetën reale.

 

View this post on Instagram

 

Mauritius. Ne plazhin e qejfit @checkin.tvklan

A post shared by Alma Cupi (@almacupi_histori_shqiptare) on

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas