Sport

Gazetarja britanike shkruan historinë, John Tarry e tall në rrjetet sociale
               Publikuar në : 18:38 - 20/06/18 |
mapo.al

Vicki Sparks ka hyrë në histori pasi është bërë e parë femër që komenton një ndeshje futbolli në televizionet britanike.


Gazetares iu desh vetëm 4 minuta për të përshkruar golin e parë pasi Cristiano Ronaldo zhbllokoi shumë shpejt kundër Marokut.

Gjithsesi jo nga të gjithë është pritur mirë kjo risi. Ish-kapiteni i Chelsea-s dhe Anglisë, John Terry, ka përdorur rrjetet sociale për të shprehur pakënqësinë ndaj këtij fakti.

Terry ka shkruar: “Këtë ndeshje duhet ta shohësh pa volum”.

terry

 


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas