Humor

Gazetari telefonon Ramën, kryeministri nxehet keq: Ore je në …


               Publikuar në : 14:31 - 06/06/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama është i njohur për batutat dhe frazat e tij të çuditshme që përdor në publik.


Kësaj here bëhet fjalë për një bisedë mes gazetarit të emisionit Stop, Renaldo Bregu.

Gazetari ka telefonuar Kryeministrin për t’i komunikuar disa shqetësime lidhur me turin e llogaridhënies me qytetarët.

Rama i është përgjigjur ashpër gazetarit duke i thënë “budalla”.

Telefonata mes tyre:

Rama: Ore je në metro apo s’je në metro?

Gazetari: Eeee faleminderit, kaq më mjafton. (Qesh)

Rama: Kujt i hëhëhë, u enjtsh në bythë, budalla. Mos e përdor më këtë numër telefoni.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme./FaxWeb


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas