Sport

Gatuzo i këndonte “Leonardo burrë m**i”, së shpejti duhet ti thojë “shef”
               Publikuar në : 17:55 - 22/07/18 |
mapo.al

Milani tashmë ka shumë gjëra për të rregulluar për sa i përket pjesës së drejtuesve. Pas largimit të Fasones, fondi Elliot po kërkon të ringrejë Milanin dhe këtë gjë po e fillon që nga drejtuesit. Në Milano pritet që të mbërrijë braziliani Leonardo me një rol drejtuesi..


Ardhja e tij në klubin kuqezi duhet ë mendohet mirë. Leonardo ka qenë edhe drejtues i Milanit ku më pas u largua për pak kohë dhe mori drejtimin e Interit. Ky gjest nuk u prit mirë nga tifozët milanist të cilët filluan dhe këndonin në stadiume “Leonardo burrë m**i”.

Gjatë festës për titullin kampion në vitin 2011 tifozët filluan ta këndonin sërish këtë këngë dhe festës iu bashkua edhe trajneri aktual i Milanit Gatuzo, Kështu që para se të vijë në Milano, Leonardo dhe Gatuzo kanë diçka për të folur me njeri-tjetrin.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas