ShowBiz

Gati sa nuk u zhvesh fare, Rita Ora heq kemishen…


               Publikuar në : 13:40 - 26/08/18 |
mapo.al

Rita Ora njihet për pozat e saj provokuese.  Dhe këtë herë nuk kanë munguar. Këngëtarja ka pozuar me këmishë të hapur dhe për pak sa nuk ka ekspozuar gjoksin.


27-vjeçarja vuri në pah bustin e saj në tri foto ‘të rrezikshme’.

Duke mbajtur këmishën e saj të lirshme, Rita u siguruar të mbrohej me duar.

Image

Image

Image


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas