ShowBiz

Gati sa nuk u zhvesh fare, Rita Ora heq kemishen…

Rita Ora njihet për pozat e saj provokuese.  Dhe këtë herë nuk kanë munguar. Këngëtarja ka pozuar me këmishë të hapur dhe për pak sa nuk ka ekspozuar gjoksin.


27-vjeçarja vuri në pah bustin e saj në tri foto ‘të rrezikshme’.

Duke mbajtur këmishën e saj të lirshme, Rita u siguruar të mbrohej me duar.

Image

Image

Image
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas