KMR

Garazh apo shtëpi?


               Publikuar në : 18:25 - 27/05/18 |
mapo.al

Një arkitekt nga Zelanda e Re ka krijuar një garazh që në pamje të parë të ngjan me shtëpi, por në fakt mekanizmi i krijuar është një garazh, ku mund të fshehë dy makina.


Jonathan Smith ka punuar me kolegun e tij për të ndërtuar garazhin e fshehur në shtëpi. Ai dëshiron të ruajë pamjen e shtëpisë, por ka dhe nëj vend për makinën.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas