Sport

Galas mendon kalimin në MLS ose Katar

Mbrojtësi i Totenhamit, Uiliam Galas, ka pranuar se do të ishte i hapur për një kalim në MLS ose në Katar në të ardhmen. Pas sukseseve të Tierri Henri, David Bekham, Fredi Ljungberg dhe Robie Kin në SHBA, edhe 34-vjeçari planifikon ta vazhdojë karrierën atje. “Nëse kam këmbë për të luajtur, ndoshta në këto kampionate (MLS apo Katar), pse jo. Gjithmonë është një përvojë”, ka thënë Galas për televizionin TF1.PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas