Sport

Gafa e shekullit, portieri shënon autogolin më qesharak në botë
               Publikuar në : 12:13 - 29/03/18 |
mapo.al

Kjo mund të cilësohet si gafa e shekullit.


Një portier fillimisht ka pritur topin e gjuajtur nga kundërshtari më pas ka bërë të pabesueshmen, shkruan e përditshmja spanjolle “AS”.

Ai kërkoi të pasojë me dorë në drejtim të shokut të skuadër por topi i rrëshqiti dhe shënoi autogol.

 


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas