Sport

Gafa e shekullit, portieri shënon autogolin më qesharak në botë

Kjo mund të cilësohet si gafa e shekullit.

Një portier fillimisht ka pritur topin e gjuajtur nga kundërshtari më pas ka bërë të pabesueshmen, shkruan e përditshmja spanjolle “AS”.Ai kërkoi të pasojë me dorë në drejtim të shokut të skuadër por topi i rrëshqiti dhe shënoi autogol.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas