Humor

Gabimet që të shkrijnë: Fotot e duhura për fundjavën


               Publikuar në : 09:23 - 25/11/17 |
mapo.al

Këto foto janë fotot e duhura për fundjavën.


Ata duket se kishin detyra të lehta.

Por gabimet e tyre do ju shkrijnë së qeshuri.

Do befasoheni dhe do argëtoheni.Pas