Sport

Futbollisti i njohur, romancë ‘hot’ në Mykonos me këtë superbukuroshe
               Publikuar në : 18:59 - 27/07/18 |
mapo.al

Plazh i njëjtë dhe deti i njëjtë për Izabel Goulart dhe Kevin Trapp, të cilët këtë verë si në 2017, kanë zgjedhur Mykonos për pushimet e tyre.


Tani si atëherë të dy janë të shtrënguar fort dhe shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, ndërkohë që shkëmbejnë përqafime dhe puthje në ujë ose luajnë tenis plazhi në rërë.

Ashtu si vitin e kaluar, Kevin Trapp kishte veshur një kostum të lehtë Vilebrequin, ndërsa Izabel Goulart ka theksuar sërish format e përsosur me bikini, që duhet thënë se nuk ja fshehin asetet.

Por ndryshimi i madh në krahasim me vitin e kaluar e dini se çfarë është?

Padyshim diamanti që shkëlqen në gishtin e majtë të Izabel Goulart.

Vetëm disa javë më parë Kevin Trapp bërë propozimin për martesë dhe ish-engjëlli i Victoria Secret ka pranuar me gëzim … aq shumë sa që nuk e heq unazën e çmuar as gjatë zhytjeve në det.

<
>
auto_Izabel-Goulart-bikini-giallo-Lenny-Niemeyer-91532642105 auto_Izabel-Goulart-bikini-giallo-Lenny-Niemeyer-Kevin-Trapp-costume-Vilebrequin-6_11532642102 auto_Izabel-Goulart-bikini-giallo-Lenny-Niemeyer-Kevin-Trapp-costume-Vilebrequin-01532642104 auto_Izabel-Goulart-bikini-giallo-Lenny-Niemeyer-Kevin-Trapp-costume-Vilebrequin-61532642103


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas