Sport

Futbollisti i kombëtares ndan lajmin e ëmbël, bëhet baba për herë të dytë
               Publikuar në : 21:02 - 09/06/18 |
mapo.al

Ai është një nga futbollistët më të talentuar shqiptar, i cili ka rënë në sy gjatë ndeshjeve të kombëtares shqiptare për aftësitë e tij të mira dhe lojën e bukur që ka luajtur.


Bëhet fjalë për Ergys Kaçen i cili ditën e sotme ka ndarë një lajm shumë të bukur me ndjekësit e tij, ku ka treguar se është bërë baba për herë të dytë.

Ai e ka dhënë lajmin në instagram teksa ka publikuar një foto ku shfaqet bashkëshortja e tij se bashku me vajzën e porsalindur.

Pranë saj Ergysi ka shkruar: “Mirëserdhe princesha ime” .


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas