Sport

Futbollistët me pushime, juventinët me bashkëshortet relaks në Mykonos


               Publikuar në : 17:27 - 24/05/18 |
mapo.al

Futbollistët e Juventusit Barzagli, Marchisio, Sturaro, ish-bardhëziu Storaru dhe Martorana, të gjithë së bashku për pushimet e tyre të para në ‘skuadër’ në Mykonos me bashkëshortet dhe të fejuarat e tyre.


Për të festuar fitoren ata i kanë lejuar vetes disa ditë pushime relaksuese në Greqi në një lokalitet vetëm për to.

Një vilë me tonalitete të bardhë dhe blu, me pishina dhe një pamje mahnitëse.

Selfie dhe shëtitje në grup të cilat i kanë publikuar në rrjetet sociale duke u shfaqur me kostume plazhi dhe poza hot.
C_2_fotogallery_3088232_4_image

C_2_fotogallery_3088232_15_image

C_2_fotogallery_3088232_12_image

C_2_fotogallery_3088232_11_image

C_2_fotogallery_3088232_10_image

C_2_fotogallery_3088232_3_image

C_2_fotogallery_3088232_2_image

C_2_fotogallery_3088232_5_image

C_2_fotogallery_3088232_6_image

C_2_fotogallery_3088232_7_image

C_2_fotogallery_3088232_8_image

C_2_fotogallery_3088232_9_image

C_2_fotogallery_3088232_1_image

C_2_articolo_3141891_upiImagepp


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas