Kryesore

Fushë- Krujë: Shtetasi nga Kosova u vra dhe u dogj brenda makinës


               Publikuar në : 15:29 - 05/05/18 |
mapo.al

Një shtatas nga Kosova me inicialet Xh. O është gjetur këtë të shtunë brenda një makine të djegur në Derven të Fushë Krujës.


Burime të Policisë së Durrësit thanë për “tvklan.al” se makinë e djegur është gjetur në një arë dhe brenda saj janë gjetur pjesë të një trupi.

Automjeti i djegur është gjetur në afërsi të Borizanës.

Ekspertë mjekoligjorë, kriminalistë dhe specialistë të shërbimit zjarrfikës ndodhen aktualisht në vendngjarje.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas