Aktualitet, Kryesore

Furtunë në Durrës pas vizitës së Ramës, kush është drejtori që u shkarkua

Në takimin e zhvilluar me drejtuesit e institucioneve, tek Salla e mbledhjeve te Prefektura e Durrësit, kryeministri Edi Rama ka shkarkuar drejtorin e Hipotekës në Krujë, Edmond Dacin.


Edmond Daci prej 3 muajsh mbante postin e drejtorit të Hipotekës në Krujë.

Burime konfidenciale brenda mbledhjes bëjnë të ditur për Fax News se gjithashtu është bërë vërejtje dhe për drejtorin e ALUIZNI-t në Durrës, Arben Isaku dhe drejtorin e Patentave, Ron Shqopa, me afat deri në fund të muajit.

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas