ShowBiz

Fshiu të gjitha postimet në Instagram… ja nga kush u frymëzua Noizy…
               Publikuar në : 17:45 - 22/09/18 |
mapo.al

Reperi shumë i dashur për publikun shqiptar Noizy , numëron rreth 1 milion ndjekës në Instagram.


Image

Por para ca ditësh ai bëri një veprim që befasoi të gjithë ndjekësit e tij. Ai fshiu të gjitha postimet e tij në llogarinë e tij në Instagram. Megjithëse ai nuk e shpjegoi pse mori këtë vendim, megjthatë vetë postimet tregonin diçka.

E gjitha duket se është për t’i bërë marketing këngës dhe klipit të ri që do të sjellë në bashkëpunim me reperin itlian, Ghali. ‘Parku i lojrave’ .

Në mënyrë që kënga të marrë vëmendjen e duhur , reperi zhduku postimet e mëparshme.

Por ku u frymëzua për këtë? Të njëjtën gjë, zbuluam që ka bërë edhe reperi i famshëm French Montana para se të publikonte këngën ‘No stylist’; me Drake.intv.al

Image


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas