Kronika

“Fshini fotot se na çat k…”, Zbulohen sms-të e kërcënimit të nipit të deputetit të PS

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:03 - 05/10/18 |
mapo.al

Ngjarja e Xhisela Malokut dhe djalit të deputetit Rrahman Rraja ka qenë kryefjala e komenteve në rrjetet sociale, veçanërisht deklarata e vajzës se “kur bënin sherr digjnin njëri-tjetrin me cigare”.


Por këto deklarata kanë nxitur dhe “fantazinë”e faqeve të ndryshme të rrjeteve sociale, duke bërë humor dhe satirë me këtë ngjarje.


Një prej faqeve më të vizituara në Facebook është “Brryli Broadway”, e cila ka si burim frymzimi kreun e LZHK-së, Dashamir Shehi.

Por një nga fotot satirike të kësaj faqe ka ngjallur reagimin e nipit të deputetit të PS-së, Rrahman Rraja i cili i ka kërkuar që ti fshinë fotografitë për xhaxhajin e tij.


Flori Rraja ka përdorur tone fyesë ndaj administratorëve të “Brryli Broadway”, ç’ka ka i ka bërë që ti publikojnë bisedën kërcënuese në faqen e tyre të Facebook.


“Do e pesoni për të gjitha këto që bëni”, shkruan Flori Rraja.

 

<
>
Flori_Rraja_Kercenimi Flori_Rraja_Kercenimi2 Flori_Rraja_Kercenimi3 Flori_Rraja_Kercenimi11


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas