ShowBiz

Françeska Jaçe provokon sërish…


               Publikuar në : 12:36 - 01/05/18 |
mapo.al

Françeska Jaçe ka kaluar disa ditë relaksi në Amsterdam.


Ajo është kthyer dhe më në formë se kurrë duke i dedikuar kohë familjes, por pa harruar të përshëndesë fansat e saj me postime sensuale.

Modelja ka ndarë një foto në makinë ku duket disi serioze.

Ajo ka nxjerrë në pah gjoksin e saj, teksa shfaqet mendueshëm. Kohët e fundit ish banorja e Big Brother nuk është përfolur për një lidhje të re dashurie.

<
>
31682283-10211457278163771-1078005292005851136-n_1525163724-2457187 Franceska_Jace1498245469 Franceska_Jace_sexy121498245447 Franceska_Jace_sexy111498245449 auto_Franceska_Jace1523552237 Franceska_Jace_sexy101498245451 Franceska_Jace_sexy51498245461 Franceska_Jace_sexy61498245459 Franceska_Jace_sexy_sexy_super1498245470 Franceska_Jace_sexy81498245456 Franceska_jace1498321407 françeska-jaçe-2 Franceska_Jace_sexy91498245454 Françeska-Jaçe-7-696x375 Franceska_Jace_sexy31498245465 Franceska_Jace_sexy21498245466 Franceska_Jace_sexy1498245468 Franceska_Jace_sexy_kryesore1498245453 auto_Franceska_Jace11487867437 auto_Franceska_Jace_kryesore1498321652 franceska-jace2 Franceska Jace

 


Etiketa: , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas