Bota, Kryesore

Francë, dy të vrarë dhe një i plagosur pranë Parisit

Dy persona janë vrarë dhe një është plagosur në qytetin e Trappes pranë Parisit, theksoi zëdhënësja e policisë për shtypin vendas.


‘’Sulmuesi ishte fshehur në një shtëpi, por u neutralizua nga forcat e policisë’’, theksoi zëdhënësja.

Nuk ishte e qartë nëse incidenti ishte i një natyre terroriste, pasi motivi dhe profili i sulmuesit ishin të panjohura.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas