Bota

Francë, dy të vrarë dhe një i plagosur pranë Parisit
               Publikuar në : 15:22 - 23/08/18 |
mapo.al

Dy persona janë vrarë dhe një është plagosur në qytetin e Trappes pranë Parisit, theksoi zëdhënësja e policisë për shtypin vendas.


‘’Sulmuesi ishte fshehur në një shtëpi, por u neutralizua nga forcat e policisë’’, theksoi zëdhënësja.

Nuk ishte e qartë nëse incidenti ishte i një natyre terroriste, pasi motivi dhe profili i sulmuesit ishin të panjohura.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas