Kryesore

Fotot pikante, nga përqafimi Berisha-Basha te Kryemadhi me Vasilin
               Publikuar në : 16:15 - 29/04/18 |
mapo.al

Në Kuvendin e sotëm të PD i pranishëm ishte edhe ish-kryetari i PD, Sali Berisha. Nuk munguan as aleatët si Fatmir Mediu, Nard Ndoka dhe Agron Duka.


Në punimet e Kuvendit Kombëtar demokrat merrnin pjesë edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi si dhe kreu i grupit parlamentar, Petrit Vasili. Ra në sy përqafimi mes Bashës dhe Berishës në nisje të punimeve të Kuvendit, por jo pak vëmendje tërhoqi edhe prezenca e Kryemadhit me Vasilin.

Ndonëse kritikët e ashpër të Bashës, Jozefina Topalli, Astrit Patozi dhe Majlinda Bregu kanë bojkotuar punimet e Kuvendit, aty është parë Besnik Mustafaj dhe Eduard Selami.

<
>
1525009150_vasilidhekryemadhi 1525009150_kuvendikombetaripd11 1525009150_kuvendikombetaripd9 1525009150_kuvendikombetaripd7 1525009150_kuvendikombetaripd6 1525009150_kuvendikombetaripd4 1525009150_kuvendikombetaripd4 (1) 1525009150_kuvendikombetaripd3 1525009150_kuvendikombetaripd2 1525009150_kuvendikombetaripd1 31464268_1807123266014235_9109135115191058432_n 1525009150_kuvendikombetaripd1 (1) 31464268_1807123266014235_9109135115191058432_n


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas