Kryesore

Fotot nga festa e përvitshme: Qindra studentë përfshihen në orgji


               Publikuar në : 11:55 - 22/06/18 |
mapo.al

Qindra studentë të Universitetit të Oksfordit u përfshinë në një orgji në një festë të përvitshme të organizuar nga një shoqëri studentore.


Festa organizohet përvit në një zonë të izoluar nga shoqata “Piers Gaveston”.

Disa panë se si çiftet bënin seks live, ndërkohë virgjëreshat ngacmoheshin në skenë.

Të tjerë blenë kokainë dhe ekstazi nga trafikantët vendas.

Një i pranishëm tha për “The Sun” se kishte shumë seks përpara audiencave.

“Disa e bënin katërshe, disa pesëshe. Kishte kaq shumë vajza plotësisht të zhveshura”.

Pasi bënë seks, ata dogjën një dordolec.

E gjithë festa ishte kaq pagane.

Mes të pranishmëve ishte edhe djali i një ministri konservator britanik.

<
>
1 2 3 4 5 6 7 8


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas