Media

Moderatori i njohur e thotë publikisht: Kam fiksim jete Grida Dumën, goxha femër, fizikun e ka..…


               Publikuar në : 22:01 - 20/05/18 |
mapo.al

Moderatori i njohur në Vizion Plus Rudi Hizmo, ka treguar për herë të parë publikisht tërheqjen që ka ndaj deputetes demokrate Grida Duma.


I ftuarit në emisionin Thumb, Rudi ka dhënë një intervistë pa doreza ku ka rrëfyer të gjitha sekretet e tij.

Ai është pyetur nga gazetarja se cila është femra e ekranit që ka patur fiksim jete.

“Sonila Meço goxha femer, ose Grida Duma. Vdes për Gridën. Jam çik sapioseksual aq më tepër kur shoqërohet me një fizik si të Gridës, se përshembull edhe Erion Veliaj është seksi me mendje po nuk kam atraksion seksual”, ka thënë moderatori.

Ndërkohë, nuk e dimë se çfarë reagimi mund të ketë kolegu i saj Ervin Salianji për këtë pëlqim të shprehur publikisht.

<
>
NDARJA E CMIMEVE GRUAJA E VITIT - Sekretarja e Marredhenieve me Publikun ne PD, Grida Duma, gjate ceremonise se ndarjes se cmimeve te Vleresimit Kombetar “Gruaja e Vitit 2015", ne Shqiperi, organizuar nga koalicioni per grate dhe te rinjte ne politike ne bashkepunim me shtepine e te drejtave te njeriut, CRCA./r/n/r/nWOMAN OF THE YEAR 2015 - Public Relations Secretary of the PD, Grida Duma, during the awards ceremony "Woman of the Year 2015", organized by the Coalition for Women and Youth in Politics In cooperation with the human rights, CRCA.
Basha-Salianji-Grida-compressor grida (1) grida (2) grida (3) grida (4) Grida (5) grida grida grida-1 (1) grida-1 (2) grida-1 (3) grida-1 grida-2 grida-2-1 grida-duma (1) grida-duma (2) grida-duma Grida-Duma-1 grida-salianji komision-5


Etiketa: , , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas