Kryesore

Fotot: Mbërrin në Sarandë jahti superluksoz nga Katari

Babai i Emirit të Katarit. Hamad Bin Khalifa Al Thani ka mbërritur paraditen e sotme në portin e Sarandës.


Lajmin e bën të ditur deputeti socialist, Alket Hyseni i cili ka publikuar edhe disa fotografi të Jahtit dhe makinave që presin babain e Emirit në port.

“Mbërrin në Portin e Sarandës yachti Katara, pronë e Emirit të Katarit. Sot Saranda mirëpret një mysafir të çmuar, babain e Emirit të Katarit, (ish Emirin) Shkëlqesinë e Tij, Hamad Bin Khalifa Al Thani, i cili do të vizitojë rivierën shiptare, si dhe Durrësin gjatë qëndrimit në Shqipëri”, shkruan Alket Hyseni.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas