ShowBiz

Fotot e sikletshme që vipat shqiptarë do donin t’i fshinin
               Publikuar në : 20:36 - 11/07/18 |
mapo.al

Të famshmit shqiptarë kujdesen gjithnjë që të gjitha fotot që publikojnë të jenë perfekte aq sa ndonjëherë e teprojnë dhe bëhen qesharak.


Jo rrallëherë ata kanë publikuar foto pas një sërë modifikimesh dhe ndërhyrjesh me fotoshop, duke u sulmuar ashpër nga fansat.

Pas fyerjeve të shumta në komente, ata nuk janë menduar dy herë para se të fshinin foton.

Por për fatin e tyre të keq, asgjë që publikohet në rrjetet sociale nuk mund të zhduket përfundimisht.

 

<
>
Angela Martini mbetet një ndër femrat më të bukura shqiptare dhe nuk pritej që një modele si ajo të përdorte photoshop, por ja që ndodhi. Në një foto të postuar në Instagram Angela kishte photoshop-uar barkun duke e sheshuar ndërkohë që pasqyra i nxori gënjeshtrën. Angela më pas e fshiu foton.
auto_640-0-5b4513b91f0511531258732 auto_640-0-5b4513b5795a51531258827 auto_640-0-5b4513ba69e641531258751 auto_640-0-5b4513bb5eabc-350x3501531258708KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas