Auto, Dikur, Kryesore

Fotot e rralla/ Si ka qenë Policia Rrugore… larg në vitet e komunizmit

Për të gjithë nostalgjikët Policia Rrugore ka postuar në Facebook një foto të shumë viteve më parë, se si ka qenë kjo strukturë e policisë.

Në një faqe mjaft aktive këtë sezon turistik në Facebook, Policia Rrugore ka postuar dhe një foto në celuloid, ku shfaqet makina e policisë së asaj kohe dhe punonjësit e policisë rrugore.Por “Mapo.al” sjell edhe disa foto të vjetra të Policisë Rrugore të kohës së komunizmit.

<
>
f6927338c025240e55d9f21c3a3bdd98 554317b0f06260963b76e8797a1c8377 dfa89d2c5d4c2c2d679e7ed3939fc4af 38239106_648318482203746_6966118460812165120_n mak policia-rrugore Beijing_BJ212-576x392

PasPara

1 koment

  1. Cfare doni me shume, Polici Rrugore me vetura Benz dhe me Motoguz, per kohen lluks, por edhe per sot po te jene keto marka perseri jane lluks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas