Dikur

Fotot e rralla: Si e kalonin verën fëmijët atëherë kur nuk kishte internet


               Publikuar në : 14:34 - 01/08/18 |
mapo.al

Fëmijët janë gjithmonë të gatshëm për të luajtur.


Megjithatë gjërat kanë ndryshuar.

Tashmë ata preferojnë të luajnë kryesisht me pajisje elektronike ose celularë.

Por dikur ata luanin jashtë dhe argëtoheshin më shumë.

Ky koleksion fotosh u publikua nga Getty dhe tregon se si e kalonin verën dikur fëmijët.

<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas