Kryesore, Te Vecanta

Fotot e pabesueshme: Turistja lind fëmijën teksa ishte në ujë

Këto foto të pabesueshme tregojnë momentet kur një turiste ruse lind fëmijën në ujin e Detit të Kuq në Egjipt.

Të pranishmit mbetën të befasur.Ata kanë fiksuar momentin kur babai dhe partneri i turistes ruse dalin nga uji me beben në duar.

Disa thonë se kjo tregon se sa lehtë lind fëmija në ujë.

Të tjerë kanë dyshime, duke thënë se barku i gruas duket shumë i sheshtë pas lindjes.

Ka prej atyre që thonë se duket që kjo ka qenë e planifikuar dhe nuk u duket normale të përdoret deti për të lindur fëmijën.

Lindja në ujë po praktikohet gjithmonë e më shumë nga femrat.

Fotot janë bërë në resortin Dahab në Sharm el-Sheikh.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas