ShowBiz

Fotot e fundit të vajzës së biznesmenit shqiptar do ju çmendin


               Publikuar në : 19:54 - 02/09/18 |
mapo.al

Pas kurorëzimit “Miss Shqipëria” e “Miss Globi” në vitin 2012, Niki Delijorgji, vajza e biznesmenit të njohur është futur fuqishëm në botën e modelingut.


Fotot e saj të ndara së fundmi në rrjetet sociale kanë shkaktuar ‘tërmet’. Krejtësisht nudo dhe e mbuluar me baltë, raporton Express.

Pasi zbuloi trupin prej sirene, Niki pozoi topless dhe thithkat e saj dukeshin qartësisht. Ky është ndër setet më të guximshme të para deri më tani.

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas