Kryesore

FOTOT/ Brenda “bishës” së ajrit të Vladimir Putin


               Publikuar në : 13:51 - 18/07/18 |
mapo.al

Nga një tualet i veshur me ar, në një krevat me madhësi mbretërore dhe madje edhe një palestër, këto foto tregojnë brendinë luksoze të avionit personal të presidentit rus Vladimir Putin. 


Avioni i cili ka kushtuar  500 milionë dollarë mbërriti në kryeqytetin e Finlandës, Helsinki përpara takimit historik të Putin me presidentin Trump, i cili gjithashtu ka avionin e tij “Air Force One”, që kap vlerën e 1 miliard dollarë. 

Hidhini një sy brenda avionit të presidentit rus dhe do të shikoni super luksin që gjendet brenda tij.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas