ShowBiz

FOTOT: 31 vjeçarja tregon asetet

Ajo kurrë nuk ka turps për të treguar trupin e saj me veshje provokative.

Dhe Lauren Goodger, ngriti të dielën temperaturat kur shpërndau në Instagram foto provokative.31 vjeçarja e cila të shtunën në mbrëmje ka darkuar në Mayfair Sexy Fish, është paraqitur me një veshje ngjyrë portokalli me të cilën dukej mjaft seksi.

<
>
4CABF6A800000578-5776281-image-m-5_1527428897556 4CABF64C00000578-5776281-image-m-3_1527428723817 40D18C9700000578-0-image-a-92_1495796109421 40D18CF000000578-0-image-a-77_1495796047024 jh-lauren-composite lauren-goodger-in-bikini-in-dubai-_5 Lauren-Goodger-in-Red-Bikini-2017--01

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas