Kronika, Kryesore

Fotolajm/ Kush është vajza që ‘spiunonte’ protestuesit tek Xhafaj?

Të rinj, studentë dhe përfaqësues të opozitës kanë protestuar gjatë ditës së sotme tek Ministria e Brendshme.


Ajo që u bëri përshtypje sot protestuesve, por sidomos gazetarëve ishte fakti se kishte pak policë.

Por në fakt policë me uniformë pak kishte, por shumë të tjerë ishin pa uniformë.

Kishte edhe punonjës të ministrisë që kishin dalë e filmonin protestuesit.

Një prej tyre ishte edhe vajza që shikoni në foton më poshtë.

Vajza mësohet se është anëtare e FRESSH dhe punonjëse e Ministrisë së Brendshme. Protestuesit kanë treguar se ajo ka bërë dhjetëra fotografi.

<
>
auto_Untitled-231526481104 auto_8e3c9392-2c51-49fb-92f0-aa36a4cdcc4c1526481168
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas