ShowBiz

Fotoja tipike, e gjen në profilin e cdo vajze të famshme shqiptare…


               Publikuar në : 03:08 - 17/08/18 |
mapo.al

Nëse të pëlqen të ndjekësh tendencën e fotove të VIP-ave me siguri e ke realizuar një foto të tillë. Mjafton që njëra të publikojë një foto ndryshe dhe shumica e vajzave me radhë bëjnë të njëjtën pozë. Kësaj radhe po shkruajmë për foton tipike që gjen në profilin e pothuajse çdo vajze të famshme. E ulur, me njërën këmbë të shtrirë dhe me fundshpinën e ekspozuar.


Kjo është poza seksi që vajzat e njohura “synojnë” ta kenë në profilin e tyre. Në fakt jo vetëm fytyrat e famshme të ekranit realizojnë foto të tilla.

Edhe vajza të zakonshme që kanë disa ndjekës në rrjetet sociale e preferojnë këtë pozë seksi për të terhequr disi vëmendjen. Dhe në fakt ia dalin, pasi kjo foto merr përgjithësisht shumë like (pëlqime).


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas