Kryesore

Fotoja që po thyen rrjetin pas humbjes së Anglisë: Ti je heroi im
               Publikuar në : 12:59 - 12/07/18 |
mapo.al

Disa thonë se Anglia e kishte marrë me shumë lehtësi ndeshjen ndaj Kroacisë.


Të tjerë thonë se nuk është e vërtetë, pasi Kroacia e tregoi forcën që në ndeshjen me Argjentinën.

Por fakt është se pas kësaj paraqitje të anglezëve në Botëror, merita shkon për trajnerin Gareth Southgate.

Ai mblodhi një ekip me të rinj dhe ia doli të entuziazmojë jo vetëm një komb.

Ky është momenti prekës kur Southgate përqafon të shoqen, Alison, e cila e ngushëllon pas humbjes.

Së bashku ishin edhe djali e vajza e tyre.

<
>
southgate1 southgate2 southgate3 southgate4 southgate5 southgate6


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas