KMR

Fotoja që po çmend rrjetin: Po ju a e kuptoni se çfarë kishte fustani i kësaj gruaje?
               Publikuar në : 14:18 - 25/07/18 |
mapo.al

Një mama thotë se e vishte vazhdimisht këtë fustan gjatë verës.


Megjithatë asnjëherë nuk e kishte kuptuar se kishte diçka kaq të pahijshme të stampuar mbi të.

Ai ishte fustani i saj i preferuar, derisa e kuptoi se nuk ishte ashtu siç dukej.

Fotoja e fustanit është postuar online dhe ka bërë shumë bujë.

Po ju a e kuptoni se cili është problemi te fustani?

Nëse jo, atëherë shikoni fotot më poshtë:

<
>
fustani1 fustani2


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas