Kryesore

Fotoja prekëse: Ja si duket një viktimë e bulizmit


               Publikuar në : 19:42 - 31/10/18 |
mapo.al

Mijëra njerëz kanë dalë në mbështetje të një vajze të vogël, pasi mamaja e saj postoi në Facebook një foto. Mamaja e vogëlushes britanike, Sophia, tha se vajza e saj është viktimë e buluzmit.


Ajo vuan nga ankthi për shkak të shokëve dhe shoqeve të klasës. Carrie postoi një foto të vajzës në krevatin e spitalit.

“Ja çfarë të bën bulizmi,” shkroi ajo.

Fotoja e saj është shpërndarë qindra-mijëra herë.

“Kemi ardhur në spital me dhjetëra herë për shkak se ajo ëshët e sëmurë nga ankthi. Kjo është vajza ime, e cila kur është ankuar për problemin e saj, i kanë thënë se kështu e kanë fëmijët,” shkruan mamaja e dëshpëruar.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas