KMR

Fotoja e studentes së diplomuar po thyen rrjetin


               Publikuar në : 12:44 - 07/08/18 |
mapo.al

Fotoja e diplomimit të një studentejeje amerikane po bën xhiron e rrjetit.


Studentja bëri një foto tamam për t’u kujtuar, pranë një aligatori të gjatë 4 metra.

Makenzie Noland është studente në një universitet në Teksas.

Ajo është diplomuar në shkenca të natyrës së egër.

Aligatori quhet Big Tex dhe është mik i ngushtë me studenten.

Ai i përgjigjet kur ajo e thërret në emër dhe reagon ndaj sinjaleve me duar.

Aligatori është i mbiushqyer pasi shumë njerëz i japin ushqim.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas