Aktualitet

Fotogaleri/ Mes heronjve që luftuan me zjarret e Ferrit në Greqi


               Publikuar në : 19:32 - 24/07/18 |
mapo.al

Me gjithë lodhjen, temperaturat dhe vështirësitë e shumta, zjarrfikësit kanë vazhduar në çdo moment betejën e tyre në Athinën Lindore, e cila është përfshirë nga flakët.


Ata janë të vendosur të vijojnë betejën e tyre me flakët edhe pse bilancet paraprake ishin tragjike.

Fotot flasin vetë…:

<
>
auto_4329115520_LP2_46141532442925 auto_4329115520_LP2_47191532442926 auto_45137731532442916 auto_45137761532442917 auto_45137771532442918 auto_45137791532442918 auto_45137801532442919 auto_45138231532442920 auto_45139141532442920 auto_45139581532442921 auto_45139611532442922 auto_45140541532442922 auto_45140561532442923 auto_45140781532442924 auto_45141721532442925 auto_greqi_241532441739 auto_greqi_271532441741 auto_greqi_211532441737 auto_greqi_151532441733 auto_greqi_11532441746 4E87473500000578-5984481-image-a-75_1532420363830-675x450 4E8540F400000578-5984481-Firefighters_soldiers_and_local_residents_carry_a_hose_as_a_wild-a-4_1532412461892-2-674x450 4E8783E100000578-5984481-image-a-98_1532421954743-675x450 4E85623F00000578-5984481-A_man_stares_down_the_flames_and_prepares_to_battle_the_flames_i-a-11_1532412462164-1-674x450 mati mati-2 z33 z22 z15 z17 z16 z14 z12 z13 z18 z30 u5-2 z6


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas